Uruguay – Bolívia

Copa America csoportkör

Részletes elemzés

A statisztikai adatok és a szakértői elemzés alapján alapos áttekintést nyújtok az Uruguay-Bolívia Copa América mérkőzésről. Az adatok és az elemzés ötvözése révén mélyebb betekintést nyerhetünk a várható eseményekbe, a csapatok teljesítményébe és a potenciális fogadási lehetőségekbe.

Uruguay statisztikák

Uruguay eddigi teljesítménye figyelemre méltó. A statisztikákból kiderül, hogy az első mérkőzésen 3-1-es győzelmet arattak Panama ellen. Az xG (várható gólok) értéke 1,5 volt, ami a valós gólok (3) számához képest alacsonyabb, de mégis jelentős támadójátékot mutat. Az xGA (várható kapott gólok) értéke pedig 0,6, ami azt jelzi, hogy erős védelmi teljesítményt nyújtottak.

Kulcsjátékosok:

• Darwin Núñez: 5 lövésből 1 gól, 0,9 xG értékkel, ami azt mutatja, hogy hatékonyan értékesíti a helyzeteit.
  • Federico Valverde: 82,4%-os passzpontosság, 4 lövés, de gól nélkül. Az ő jelenléte a középpályán stabilitást és kreativitást biztosít.

Bolívia statisztikák

Bolívia első mérkőzésén 2-0-s vereséget szenvedett az USA ellen. Az xG értékük mindössze 0,2 volt, ami azt mutatja, hogy kevés helyzetet alakítottak ki. Az xGA értékük viszont 2,5 volt, ami gyenge védelmi teljesítményt tükröz.

• Gabriel Villamíl: Magas passzpontosság (92,3%), de támadó hatékonysága alacsony.
  • Guillermo Vizcarra: 75%-os védési hatékonyság, de a védelem hiányosságai miatt több lövést kellett hárítania.

Csapatok teljesítménye és formája

Uruguay formája javuló tendenciát mutat, hiszen legutóbbi két mérkőzésüket megnyerték, összesen 7-1-es gólkülönbséggel. Ez a támadósor erősségét és a védelem stabilitását mutatja. Bolívia viszont sorozatos vereségeket szenvedett el, és az utóbbi 31 Copa América mérkőzésükből csak egyet nyertek meg.

Fogadási tippek és kockázatok

Alacsony kockázatú tippek:

1. Uruguay győzelem (1X2 piac): A statisztikák és a formák alapján Uruguay erős favorit, és a szakértők is erre utalnak. Alacsony kockázat.
  2. Darwin Núñez gólt szerez: Núñez formája és hatékonysága alapján valószínű, hogy gólt szerez. Alacsony kockázat.

Közepes kockázatú tippek:

1. Uruguay vezet a félidőben: Uruguay történelmi statisztikái alapján, ha vezetnek a félidőben, nagy valószínűséggel megnyerik a mérkőzést. Közepes kockázat.
  2. Több mint 2,5 gól a mérkőzésen (Több mint 1.5 gól esetén alacsony kockázat): Uruguay erős támadó teljesítménye alapján lehetséges, hogy három vagy több gól születik a mérkőzésen. Közepes kockázat.

Összegzés és trendek

Uruguay erős támadó- és védelmi teljesítménye, valamint a győzelmi sorozata és Bolívia gyenge formája alapján valószínű, hogy Uruguay dominálni fogja a mérkőzést. Az alacsony kockázatú fogadási tippek közé tartozik az Uruguay győzelme, Darwin Núñez gólszerzése és Bolívia kevés gólszerzési esélye. Közepes kockázatú tippek lehetnek Uruguay vezetése a félidőben, több mint 2,5 gólt szerzése és Bolívia sárga lapja az első félidőben. Ezek a tippek a statisztikai adatok és a szakértői elemzések kombinációja alapján készültek, figyelembe véve a csapatok formáját, teljesítményét és motivációját.