Nizozemska – Kanada

06/06/2024, prijateljska utakmica

Detaljna analiza i prognoza

Sljedeća analiza temelji se na statističkim podacima i analizi stručnjaka o današnjoj utakmici između Nizozemske i Kanade. Veću važnost pridajem statističkim podacima, ali koristim i kontekst koji pruža analiza stručnjaka.

Statistička i stručna analiza

Nizozemska:

• Forma: Nizozemska je pobijedila četiri od posljednjih šest utakmica i izgubila dvije. Pobjede uključuju važne utakmice protiv Grčke i Škotske.
  • Postizanje golova i obrana: U posljednjih šest utakmica postigli su 15 golova i primili 7, što pokazuje da je njihova napadačka igra učinkovita, ali da obrana može biti ranjiva.
  • Izvedbe igrača: Wout Weghorst postigao je 4 gola na 10 utakmica, Cody Gakpo ima 3 gola i 2 asistencije na 7 utakmica. Denzel Dumfries, kao veznjak, doprinio je s 5 asistencija na 8 utakmica.

Kanada:

• Forma: Kanada je pobijedila tri od posljednjih šest utakmica, izgubila tri i jednom remizirala. To pokazuje miješanu formu, sugerirajući nestabilnost.
  • Postizanje golova i obrana: Kanada je postigla 10 golova i primila 8 u posljednjih šest utakmica, što pokazuje da njihova napadačka igra nije uvijek učinkovita, a ni obrana nije uvijek izazovna.
  • Izvedbe igrača: Junior Hoilett postigao je 2 gola i 2 asistencije na 5 utakmica, Lucas Cavallini postigao je 1 gol i 1 asistenciju na 4 utakmice.

Korelacije i trendovi

• Napadačka snaga: Nizozemska ima izvanrednu napadačku snagu, posebno zahvaljujući sposobnosti postizanja golova svojih veznjaka. Nasuprot tome, Kanada pokazuje miješane performanse u napadačkoj igri, pokazujući nestabilnost.
  • Obrana: Obrana Nizozemske ponekad je ranjiva, kao što je pokazao poraz od 2-1 od Njemačke. Obrana Kanade također je pokazala neke slabosti, posebno u porazu od Japana od 4-1.
  • Nedostatak ključnih igrača: Za Nizozemsku, odsustvo Frenkieja de Jonga može biti osjetljiva točka u vezi. I Kanada također nedostaju ključni igrači poput Joela Watermana, što može utjecati na njih

Ponude s niskim i srednjim rizikom

1. Pobjeda Nizozemske (Nizak rizik):
  • Zaključak: S obzirom na jaču napadačku formu Nizozemske i obrambene probleme Kanade, najvjerojatniji scenarij je pobjeda Nizozemske.
  • Analiza: Trenutna forma i statistički pokazatelji Nizozemske, posebno performanse njihovih napadačkih igrača, čine ih jasnim favoritima za pobjedu. Miješana forma Kanade i obrambeni problemi također čine pobjedu Nizozemske vjerojatnom.
  • Rizik: Nizak
  1. Više od 2,5 golova po utakmici (Srednji rizik):
  • Rezultat: Na temelju sposobnosti postizanja golova i pogrešaka u obrani oba tima, vjerojatno je da će na utakmici biti postignuto više od 2,5 golova.
  • Analiza: I Nizozemska i Kanada često postižu i primaju dosta golova, što može rezultirati utakmicom s više golova. Na temelju statistike i prethodnih rezultata, vjerojatno je da će oba tima postići gol, s ukupno više od 2,5 golova.
  • Rizik: Srednji
  1. Nizozemska vodi u prvom poluvremenu (Nizak rizik):
  • Zaključak: Brzi početak i jaka napadačka forma Nizozemske vjerojatno će ih dovesti do vodstva u prvom poluvremenu.
  • Analiza: Nizozemska često brzo postiže gol i često vodi u prvom poluvremenu. Zbog obrambenih pogrešaka Kanade, vjerojatno je da će Nizozemska rano povesti u prvom poluvremenu.

Rezime

Imajući u vidu jaču napadačku formu Nizozemske i obrambene probleme Kanade, najvjerojatniji scenarij je pobjeda Nizozemske. Podaci i stručna analiza to podržavaju. Više od 2,5 golova i vodstvo Nizozemske u prvom poluvremenu također su vjerojatni ishodi, s obzirom na napadačke i obrambene statistike oba tima. Ove preporuke nose nizak do srednji rizik i vjerojatno će biti točne za ish